Sildenafil bije już rekordy popularności

Ogromne tempo sprzedaży środków wspomagających potencję

Sprzedaż środków wspomagających sprawność seksualną w Polsce rośnie w bardzo dużym tempie. Kilka lat temu sprzedawano już prawie trzy miliony opakowań leków na erekcyjne zaburzenia, które mają w swoim składzie preparat sildenafil. Sildenafil to substancja czynna, która ułatwia naszą erekcję. Jeszcze nie tak dawno sam sildenafil znajdował się tylko i wyłącznie w Viagrze. Jednak obecnie znajduje się on w większości leków, które pomagają mężczyznom na wzmagania się z potencją. Wzrosła także sprzedać substancji sprzedawanych wyłącznie na receptę w dawce większej oraz w opakowaniach, które składają się z większej ilości tabletek. Erekcyjne zaburzenia występują u co dziesiątego Polaka. Podstawowym lekiem, który stosowany jest w erekcyjnych zaburzeniach, właśnie jest sildenafil. Niektóre z leków z sildenafilem są dostępne bez recepty. Jednak są także te wymagające receptę. Dlaczego tak jest? Chodzi o to, że poszczególne preparaty między sobie różnią się samą zawartością substancji i to jest właśnie zależne czy dany lek jest na receptę czy też jest do kupna bez okazania recepty.

Zaburzenia erekcyjne – skąd się biorą?

Naprawdę dużo jest samych przyczyn zaburzeń wzwodu. Są to problemy o podłożu na przykład psychologicznym. Wynikać one mogą z silnego stresu, depresji czy też z niepokoju. Erekcyjne problemy z kolei mogą być konsekwencją bardzo silnych zaburzeń zdrowotnych oraz także zażywania niektórych z leków. Wiele dolegliwości związanych z potencją występują u takich mężczyzn, którzy wzmagają się z chorobą wieńcową, tętniczym nadciśnienie, cukrzycą, hiperlipedemią czy też ze stwardnieniem rozsianym. Najczęstszą przyczyną zaburzeń erekcyjnych są wszelkie problemy, które się biorą z niedrożności naczyń krwionośnych znajdujących się w okolicach miednicy czy też w okolicach płciowych narządów. Naczyniowe zaburzenia rozwijają się także gdy pijemy alkohol, palimy papierosy, mamy nadmiar tłuszczów zwierzęcych, mamy nadmiar węglowodanów czy też po prostu stosujemy nieprawidłową dietę. Problemy tej natury także się biorą z braku aktywności fizycznej czy też z racji prowadzenia siedzącego trybu życia. Drożność naczyń krwionośnych jest odpowiedzialna za sam dopływ oraz odpływ krwi do prącia. Wymagają one bardzo często interwencji chirurgicznej. Może dojść jedynie do udrożnienia niewielkich naczyń. Czasem jednak mężczyźni muszą być wszczepione różnego rodzaju protezy do ciał jamistych. Inne ważne czynniki, które mają wpływ na pojawienie się erekcyjnych zaburzeń jest chociażby cukrzyca. Z problemami tymi mamy boryka się nawet pięćdziesiąt procent diabetyków. Inne czynniki odpowiedzialne za pojawienie się tego rodzaju problemów jest przyjmowanie leków antycholinergicznych, leków psychotropowych czy też leków na nadciśnienie. W obecnych czasach niestety to jak prowadzimy swój tryb życia sprzyja temu, że problemy te się u nas pojawiają.

Jak dokładnie sildenafil działa?

Sildeanfil jest lekiem, który był uznawany za lek tak zwanego pierwszego rzutu w leczeniu zaburzeń erekcyjnych. Do tychże właśnie preparatów należy radalafil, widenafil jak i także nasz tytułowy sildenafil. Wszystkie te powyższe leki od siebie wzajemnie się różnią czasem działania oraz budową. Mechanizm działania polega na tym, aby zahamować enzym. Poziom zwiększony tlenku azotu doprowadza u nas do poszerzenia się tętnic jak i także również do napływu krwi do jamistych ciał penisa. Gdy ciała jamiste się napełniają, to prącie polega usztywnieniu. Jak widać samo w sobie działanie jest bardzo skomplikowane. Do końca jednak tak nie jest. Gdy dokładnie się wczytamy w samą specyfikację oraz dokładnie się zapoznamy z treścią ulotki, to dojdziemy z czasem do tego, że nie jest to trudne oraz z czasem to zrozumiemy. Jednak musimy wiedzieć, że najwięcej istotnych kwestii dowiemy się podczas lekarskiej wizyty. Warto udać się do dobrego lekarza, który ma odpowiednie podejście i wykazuje pomoc na każdym kroku.

Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *